O Jankovi a další valašské pohádky - 2. vydání, v EMG 1. vydání

Kód: 2421703

Úplný název:

O Jankovi a další valašské pohádky - 2. vydání, v EMG 1. vydání (Nečas Jaroslav):

Autor a popis:

Nečas Jaroslav, Knižní klub, 200 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Lidové pohádky inspirovaly řadu významných autorů: u nás třeba Boženu Němcovou nebo Karla Jaromíra Erbena a mnoho dalších spisovatelů, k nimž patří i rodák z Valašského Meziříčí Jaroslav Nečas (1913-1988). Nejkrásnější pohádky z rodného Valašska shrnul do výboru, který poprvé vyšel v roce 1948. Čas neubral nic na kráse ani jeho půvabnému vyprávění, ani originálním obrázkům, které nakreslil Vojtěch Kubašta (1914-1992), významný český ilustrátor dětských knih, jehož pohyblivá prostorová leporela jsou světově proslulá. Nové vydání dárkové knížky, kde ožijí čerti, ševci, princezny, silák Matěj, chytrý Janek, rytíři, kouzelné babičky a další pohádkové postavy, potěší malé čtenáře i jejich rodiče a prarodiče.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit O Jankovi a další valašské pohádky - 2. vydání, v EMG 1. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s O Jankovi a další valašské pohádky - 2. vydání, v EMG 1. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení O Jankovi a další valašské pohádky - 2. vydání, v EMG 1. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na O Jankovi a další valašské pohádky - 2. vydání, v EMG 1. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S O Jankovi a další valašské pohádky - 2. vydání, v EMG 1. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / O Jankovi a další valašské pohádky - 2. vydání, v EMG 1. vydání