O smrti a umírání aneb přechod do jiné dimenze - 2. vydání

Kód: 8741308

Úplný název:

O smrti a umírání aneb přechod do jiné dimenze - 2. vydání (Blechová Zdenka):

Autor a popis:

Blechová Zdenka, Zdenka Blechová, 148 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
266 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha O smrti a umírání pojednává o tom, co se právě děje s naším myšlením v současnosti a jak postupně v nás umírá starý program myšlení a rodí se nový. Abychom lépe porozuměli dnešní době, je dobré si přečíst tuto knihu. Osvětlí nám moudrým způsobem naše stinné stránky a dovede k nové duchovní lásce, která se liší od lásky, kterou jsme žili dosud. Pokud chceme přejít do nového světa, kde již není utrpení, ale jen láska, musíme pochopit, že láska v duchovní sféře se chová jako anděl. Je s námi, nesoudí, nezasahuje, ona jen přebývá a dopřává nám zkušenosti. V duchovní lásce člověk pomáhá druhým neviditelným spojením bez pomoci v reálném světě a přesto tato pomoc je účinnější než pomoc, kterou jsme dávali druhým kdykoliv. My totiž si věříme a věříme i druhým. Nepochybujeme.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit O smrti a umírání aneb přechod do jiné dimenze - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s O smrti a umírání aneb přechod do jiné dimenze - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení O smrti a umírání aneb přechod do jiné dimenze - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na O smrti a umírání aneb přechod do jiné dimenze - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S O smrti a umírání aneb přechod do jiné dimenze - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / O smrti a umírání aneb přechod do jiné dimenze - 2. vydání