O tom, jak pečovat o ženy a jak je zvládnout / On the Care and Management of Women

Kód: 7407195

Úplný název:

O tom, jak pečovat o ženy a jak je zvládnout / On the Care and Management of Women (Jerome Jerome Klapka):

Autor a popis:

Jerome Jerome Klapka, Garamond, 152 stran, jazyk - čeština, angličtina, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
140 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Vtipná zamyšlení autora povídek o mužích ve člunu a na toulkách tentokrát míří do vlastních řad. Jerome Klapka Jerome v nich podrobuje trefné kritice to, čeho si Angličané tolik váží – střídmý pohled na věc a racionální úsudek. Čtenář se dozví, jak Angličan zvládá různé životní situace, jaký je prospěch otroctví, jak pečovat o ženy a jak je zvládat. Dvojjazyčný text s gramatickým a lexikálním komentářem pod čarou. Pro středně pokročilé. Komentář Jana Nováková.
O tom, jak pečovat o ženy a jak je zvládnout a jiné povídky. O umění rozhodnout se. O tom, že dělat věci s rozmyslem je ztráta času. O naší ušlechtilosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit O tom, jak pečovat o ženy a jak je zvládnout / On the Care and Management of Women do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s O tom, jak pečovat o ženy a jak je zvládnout / On the Care and Management of Women.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení O tom, jak pečovat o ženy a jak je zvládnout / On the Care and Management of Women (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na O tom, jak pečovat o ženy a jak je zvládnout / On the Care and Management of Women bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S O tom, jak pečovat o ženy a jak je zvládnout / On the Care and Management of Women doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Bilingvní literatura

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Bilingvní literatura / O tom, jak pečovat o ženy a jak je zvládnout / On the Care and Management of Women