Občanská demokratická strana a česká politika

Kód: 7325079

Úplný název:

Občanská demokratická strana a česká politika (Balík Stanislav, kol.): ODS v ceském politickém systému v letech 1991-2006

Autor a popis:

Balík Stanislav, Centrum pro studium demokracie, 328 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
217 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

První ucelená publikace věnovaná nejsilnější pravicové politické straně v České republice. V šestnácti kapitolách je představeno působení ODS v nejrůznějších oblastech českého politického systému – ve vládních koalicích, v opozici, v krajské a komunální politice, čtenář je seznámen s vývojem programových konceptů ODS, s jejím přístupem k ekonomické reformě, k evropské integraci, k vnější a vnitřní bezpečnosti, opomenuty nejsou ani její zahraniční vztahy, vnitřní struktura a přidružené organizace. Pozornost je zaměřena rovněž na charakteristiku voličů ODS a na její zakotvení v tradicích české politiky.
Publikace je doplněna krátkými medailony více než sta nejdůležitějších představitelů prvních patnácti let existence strany, obsáhlým kalendáriem a bohatými přílohami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Občanská demokratická strana a česká politika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Občanská demokratická strana a česká politika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Občanská demokratická strana a česká politika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Občanská demokratická strana a česká politika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Občanská demokratická strana a česká politika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Občanská demokratická strana a česká politika