Obchodní korporace ve světle proměn - Variace na neuzavřené téma správy obchodních korpora

Kód: 8728411

Úplný název:

Obchodní korporace ve světle proměn - Variace na neuzavřené téma správy obchodních korpora (Havel Bohumil):

Autor a popis:

Havel Bohumil, Auditorium, 200 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
202 Kč (280 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Jedinečná publikace o charakteru zejména komerčních společností, vynikající myšlenkovou bohatostí a osobitým literárním stylem. Renomovaný autor oboru obchodního práva se věnuje ekonomickým aspektům existence právnických osob, stejně jako jejich vnitřní struktuře a fungování společností uvnitř i navenek. Svojí čtivou formou, která podtrhuje odbornou úroveň celé knihy, má potenciál oslovit nejširší právnickou veřejnost, zejména pak z řad právní teorie, civilistiky a další příbuzných oborů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Obchodní korporace ve světle proměn - Variace na neuzavřené téma správy obchodních korpora do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Obchodní korporace ve světle proměn - Variace na neuzavřené téma správy obchodních korpora.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Obchodní korporace ve světle proměn - Variace na neuzavřené téma správy obchodních korpora (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Obchodní korporace ve světle proměn - Variace na neuzavřené téma správy obchodních korpora bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Obchodní korporace ve světle proměn - Variace na neuzavřené téma správy obchodních korpora doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Obchodní korporace ve světle proměn - Variace na neuzavřené téma správy obchodních korpora