Oběti honu

Kód: 7376438

Úplný název:

Oběti honu (Danijel):

Autor a popis:

Danijel, Olympia, 248 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Mladý novinář Josef si chce vydělat velké peníze prací na senzačním tématu, ale zprvu si vůbec neuvědomí, že za senzaci taky může zaplatit. I vlastním životem. Ale v příběhu se děje i cosi víc – hra „vyšší moci?“ „Oběti honu“ lze označit jako strhující „mysteriózní thriller.“ Příběh sám se týká oblasti světového velkého byznysu - zneužívání dětí a dětské pornografie.

Autor románu je úspěšný spisovatel a dramatik, vydal zatím 5 knih, román „Oběti honu“ – exkluzivně – je první pro Olympii. Autor sám při tvorbě románu „Oběti honu,“ na kterém pracoval několik let, postupoval jako investigativní žurnalista a prvně ve své tvorbě přistoupil k „ich formě“ vyprávění, kterou, jak sám říká, nemá moc rád. Z bezpečnostních důvodů je autor ukryt pod pseudonymem „Danijel.“ Byl příliš blízko, jako spisovatel-novinář, závažným a i pro něj nelehkým věcem.

Co je v onom strhujícím románu pravda a co fikcí? O tom nechť zvídavý čtenář přemýšlí sám – a od rozečtených „Obětí honu“ jistě nevstane jen tak! O knihu samotnou, aniž ještě byla vydána, už nyní projevují zájem filmaři.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Oběti honu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Oběti honu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Oběti honu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Oběti honu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Oběti honu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery