Objeví se cesta - Jak proměnit život a zlepšit svět

Kód: 7553068

Úplný název:

Objeví se cesta - Jak proměnit život a zlepšit svět (Kristof Nicholas D., WuDunnová Sheryl): Jak proměnit život a zlepšit svět

Autor a popis:

Kristof Nicholas D., WuDunnová Sheryl, Triton, 432 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
287 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Zásadní text o tom, jak skutečně něco změnit a stát se efektivnějšími globálními občany.

Kniha představuje lidi, kteří ze světa tvoří lepší místo k životu, a ukazuje nám možnosti, jak totéž můžeme udělat i my sami – penězi, vlastním časem, schopnostmi či talentem nebo využitím našich firemních prostředků a možností.
Na základě pečlivého výzkumu a mnoha osobních svědectví autoři analyzují dárcovství jako umění a vědu, představují úspěšné místní a globální iniciativy a dělí se o úžasné příběhy těch, kdo jsou hybateli a vizionáři společenského pokroku. Přináší strhující a inspirativní příklady toho, jak konkrétní lidé změnili svět.
Představa, že člověk sám nic nezmůže, je mylná.
Tato kniha nabízí praktické rady a návody, jak každý z nás může co nejlépe dávat a pomáhat, a poukazuje na trvalý užitek a blahodárný prospěch, který tím sami na oplátku získáme.
Autoři vědí, kolika naléhavým problémům dnes čelí komunity na celém světě, a nabízejí nám maják naděje pro naši společnou budoucnost.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Objeví se cesta - Jak proměnit život a zlepšit svět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Objeví se cesta - Jak proměnit život a zlepšit svět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Objeví se cesta - Jak proměnit život a zlepšit svět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Objeví se cesta - Jak proměnit život a zlepšit svět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Objeví se cesta - Jak proměnit život a zlepšit svět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Objeví se cesta - Jak proměnit život a zlepšit svět