Objevte své PROČ (Jak najít smysl pro sebe i svůj tým)

Kód: 7555044

Úplný název:

Objevte své PROČ (Jak najít smysl pro sebe i svůj tým) (kol.):

Autor a popis:

Zoner Press, 256 stran, jazyk - 19, 2018

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
259 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Knihy Simona Sineka Začněte s PROČ a Lídři jedí poslední přiměly již miliony čtenářů, aby změnili pohled na všechno, co dělají – v osobním i pracovním životě. Díky nim se i u nás mění profesionální motivace a firemní kultura už několik let k lepšímu. Kniha Objevte své PROČ navazuje tam, kde Začněte s PROČ skončila. Ukáže vám, jak uplatnit Sinekovy poznatky v praxi – jak opravdu najít ve své práci inspiraci a zároveň nadchnout ostatní.

V knize, která je současně cvičebnicí, najdete konkrétní postupy, úkoly a tipy pro jednotlivé fáze procesu objevování vašeho osobního a týmového PROČ. A také odpovědi na různé palčivé otázky:


Co mám dělat, když moje zaměstnání neodpovídá mému PROČ?

Co když se moje PROČ podobá PROČ mého konkurenta?

Mohu mít víc než jedno PROČ?

Co když se náš tým nedokáže shodnout na společném PROČ?


Nezáleží na tom, zda jste právě nastoupili do svého prvního zaměstnání, jestli jste vedoucím týmu nebo dlouholetým ředitelem firmy. Návody a cvičení v této knize vám pomohou na cestě k trvalému úspěchu a pocitu naplněnosti.

O autorovi

Simon Sinek (* 1973) je konzultant, spisovatel a životní optimista, který chce měnit svět k lepšímu. Všechny jeho knihy se staly mezinárodními bestsellery a jeho první TED talk je třetím nejsledovanějším TEDovským videem všech dob. Pomáhá lidem i organizacím s objevováním jejich PROČ, v současné době přednáší a školí pro Microsoft, AOL, SAP nebo americký Kongres. Pravidelně přispívá do mnoha médií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Objevte své PROČ (Jak najít smysl pro sebe i svůj tým) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Objevte své PROČ (Jak najít smysl pro sebe i svůj tým).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Objevte své PROČ (Jak najít smysl pro sebe i svůj tým) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Objevte své PROČ (Jak najít smysl pro sebe i svůj tým) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Objevte své PROČ (Jak najít smysl pro sebe i svůj tým) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Rozvoj osobnosti / Objevte své PROČ (Jak najít smysl pro sebe i svůj tým)