Objevujeme říši zvířat - Zvířata celého světa a jejich prostředí

Kód: 2042482

Úplný název:

Objevujeme říši zvířat - Zvířata celého světa a jejich prostředí (kol.):

Autor a popis:

Mladá fronta, 184 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
229 Kč (286 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pojďte nahlédnout do říše zvířat s knihou, která nabízí řadu zajímavých informací o jejich nejznámějších druzích, ale i o těch méně známých. Jednotlivá zvířata jsou v encyklopedii řazena a charakterizována dle místa výskytu, naleznete zde údaje o vzhledu, chování, charakteru, ale i mnoho nevšedních zajímavostí z jejich zvířecího života. Text doprovází velké množství barevných fotografií. Kniha je určena především malému čtenáři, zaujme však při společné četbě i čtenáře dospělého.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Objevujeme říši zvířat - Zvířata celého světa a jejich prostředí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Objevujeme říši zvířat - Zvířata celého světa a jejich prostředí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Objevujeme říši zvířat - Zvířata celého světa a jejich prostředí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Objevujeme říši zvířat - Zvířata celého světa a jejich prostředí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Objevujeme říši zvířat - Zvířata celého světa a jejich prostředí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Příroda pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Příroda pro děti / Objevujeme říši zvířat - Zvířata celého světa a jejich prostředí