Objevy Redaktorů MF Dnes plus 20 záhad polistopadové historie

Kód: 7252268

Úplný název:

Objevy Redaktorů MF Dnes plus 20 záhad polistopadové historie (Komárek Martin, Verecký Ladislav): plus 20 záhad polistopadové historie

Autor a popis:

Komárek Martin, Verecký Ladislav, Práh, 152 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Není nic záhadnějšího než dvacet let naší takzvané svobody. Už samotný její začátek: Byla to revoluce, nebo akce tajné policie? Jak mohou být odsouzení zločinci přáteli politiků a prohánět se po světě? Proč nepoznáme kriminalistu od kriminálníka?
Novináři Mladé fronty Dnes Martin Komárek a Ladislav Verecký už patnáct let ve svých Objevech odhalují absurditu, ve které žijeme. Jejich nejstrašlivější satirické předpovědi o pokrytectví a ziskuchtivosti politiků skutečnost často dokáže naplnit.
Nyní tedy přicházejí vedle Objevů i se souborem dvaceti největších záhad naší polistopadové politiky, o nichž se sice v hospodách šušká, ale neodvážil se je sepsat ani Klausův tajemník Hájek. Odnášel si Paroubek domů maso, když byl šéfem restaurací a jídelen? A co kdo ví na Havla? Jaká je Klausova sexuální orientace? A není ruským agentem? Proč tak milujeme normalizační umělce, jako je Gott nebo David? A jaká je vůbec úloha naší země ve světových dějinách?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Objevy Redaktorů MF Dnes plus 20 záhad polistopadové historie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Objevy Redaktorů MF Dnes plus 20 záhad polistopadové historie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Objevy Redaktorů MF Dnes plus 20 záhad polistopadové historie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Objevy Redaktorů MF Dnes plus 20 záhad polistopadové historie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Objevy Redaktorů MF Dnes plus 20 záhad polistopadové historie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Objevy Redaktorů MF Dnes plus 20 záhad polistopadové historie