Obraz Doriana Graye - Čeština pro cizince - Adaptovaná četba s CD

Kód: 9054151

Úplný název:

Obraz Doriana Graye - Čeština pro cizince - Adaptovaná četba s CD (Wilde Oscar):

Autor a popis:

Wilde Oscar, Sova Libris, 114 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Anotace - Adaptovaný text Obraz Doriana Graye je zjednodušenou a zkrácenou verzí známého románu Oscara Wilda Obraz Doriana Graye. Je určen cizincům, kteří se učí češtinu. Jazyková úroveň je zpracována podle kritérií odpovídajících požadavkům na úroveň B2. Publikace je doplněna o nepřekladový slovníček, snadnějšímu porozumění textu slouží ilustrace. Velký prostor je věnovaný cvičením s klíčem. Ke knize je přiloženo CD ve formátu MP3 - doslovný záznam psaného textu. Kniha má 111 stran.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Obraz Doriana Graye - Čeština pro cizince - Adaptovaná četba s CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Obraz Doriana Graye - Čeština pro cizince - Adaptovaná četba s CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Obraz Doriana Graye - Čeština pro cizince - Adaptovaná četba s CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Obraz Doriana Graye - Čeština pro cizince - Adaptovaná četba s CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Obraz Doriana Graye - Čeština pro cizince - Adaptovaná četba s CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Čeština pro cizince

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Čeština pro cizince / Obraz Doriana Graye - Čeština pro cizince - Adaptovaná četba s CD