Obrazy z nevědomí

Kód: 9059490

Úplný název:

Obrazy z nevědomí (Ženatá Kamila): Arteterapie a sebezkušenost I - Práce v arteterapeutické skupine

Autor a popis:

Ženatá Kamila, Kolem, 244 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
221 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Aktualizované vydání úspěšné publikace, která obsahuje kompletní informace o skupinových terapeutických procesech v autorčině ateliéru. Kamila Ženatá vytvořila ucelený systém práce s uzavřenými skupinami.
V knize čtenářsky přístupnou formou popisuje bohaté osobní zkušenosti ze své více než dvacetileté terapeutické praxe. Přibližuje možnosti procesu sebevyjádření pomocí výtvarných technik a imaginace. Vysvětluje principy a postupy práce s klienty. V nabízených tématech se dotýká struktury osobnosti člověka a povzbuzuje čtenáře k jeho vlastnímu sebepoznání. Ukazuje jednotlivé kroky vedoucí k vyjádření, pochopení, přijetí a zpracování životní cesty jako tvůrčího procesu. Knihu působivě dotvářejí citace autentických výpovědí členů jednotlivých skupin.
Obrazy z nevědomí jsou určeny širokému okruhu čtenářů: zájemcům o seberozvoj, profesionálním pracovníkům v psychoterapii a pomáhajících profesích i studentům psychologie, pedagogiky a souvisejících oborů.
Kamila Ženatá je hostující členkou České společnosti pro psychoanalytickou terapii. Aktivní imaginaci studovala v Praze u jungiánského terapeuta Pietera Middelkoopa (Integration Institute for Development and Therapy, Arnhem). Ve své tvorbě se soustavně zabývá jednak pamětí a nevědomím (vzpomínky, sny, sítě vztahů a vlivů), jednak pozorováním a zaznamenáváním přírodních situací a jevů. Společné pole obou zájmů tvoří vnímání světa jako cyklu proměn energií v příbězích, souvislostech a nevyslovitelném koloběhu všehomíra.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Obrazy z nevědomí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Obrazy z nevědomí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Obrazy z nevědomí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Obrazy z nevědomí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Obrazy z nevědomí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura