Obsluha v ceně - Čtyřhvězdičková tajemství zvídavé servírky

Kód: 7391325

Úplný název:

Obsluha v ceně - Čtyřhvězdičková tajemství zvídavé servírky (Damroschová Phoebe): Ctyrhvezdicková tajemství zvídavé servírky

Autor a popis:

Damroschová Phoebe, Slovart, 232 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Vtipné, ironické a zasvěceně napsané zákulisní vzpomínky první ženy s hodností chef de rang v jedné z nejvěhlasnějších restaurací v New Yorku. Něco mezi pikantními Důvěrnostmi z kuchyně Anthonyho Bourdaina a neméně dráždivým Sexem ve městě. Zatímco Phoebe Damroschová promýšlela svoji profesní budoucnost, pracovala jako servírka v několika newyorských restauracích. Posléze se stala úsekovou vrchní v jednom z kulinářských rájů mistra šéfkuchaře Thomase Kellera, v restauraci Per Se ověnčené čtyřmi hvězdami v prestižním hodnocení New York Times. Popisuje nejen strasti a slasti, které přináší práce v této špičkové restauraci, ale také svou posedlost jídlem i jistým sommelierem a postřehy z nanejvýš soutěživé a zběsilé říše vybraného stravování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Obsluha v ceně - Čtyřhvězdičková tajemství zvídavé servírky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Obsluha v ceně - Čtyřhvězdičková tajemství zvídavé servírky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Obsluha v ceně - Čtyřhvězdičková tajemství zvídavé servírky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Obsluha v ceně - Čtyřhvězdičková tajemství zvídavé servírky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Obsluha v ceně - Čtyřhvězdičková tajemství zvídavé servírky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Obsluha v ceně - Čtyřhvězdičková tajemství zvídavé servírky