Ochrana člověka za mimořádných událostí - Havárie s únikem nebezpečných lítek, Radiační ha

Kód: 7168818

Úplný název:

Ochrana člověka za mimořádných událostí - Havárie s únikem nebezpečných lítek, Radiační ha (Beneš Pavel): Radiacní havárie

Autor a popis:

Beneš Pavel, FORTUNA, 24 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
52 Kč (63 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Učebnice poskytuje vhodné informace k získání znalostí a dovedností potřebných při ochraně člověka v případě mimořádných událostí vyvolaných haváriemi s únikem nebezpečných látek či haváriemi radiačními. Kladou si za cíl splnit pokyn MŠMT ČR k začlenění tematiky ochrany člověka za mimořádných situací do vzdělávacích programů. Tento text je určen do hodin chemie a fyziky na základních školách. Učebnice má schvalovací doložku MŠMT.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ochrana člověka za mimořádných událostí - Havárie s únikem nebezpečných lítek, Radiační ha do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ochrana člověka za mimořádných událostí - Havárie s únikem nebezpečných lítek, Radiační ha.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ochrana člověka za mimořádných událostí - Havárie s únikem nebezpečných lítek, Radiační ha (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ochrana člověka za mimořádných událostí - Havárie s únikem nebezpečných lítek, Radiační ha bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ochrana člověka za mimořádných událostí - Havárie s únikem nebezpečných lítek, Radiační ha doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Ochrana člověka za mimořádných událostí - Havárie s únikem nebezpečných lítek, Radiační ha