Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro zahrádkáře

Kód: 8715638

Úplný název:

Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro zahrádkáře (Hrudová Eva, Víchová Jana):

Autor a popis:

Hrudová Eva, Víchová Jana, TeMi CZ, 216 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Choroba - to je slovo znepokojivé, signalizující stav vyřazení živého organismu z normální funkce, pokles jeho výkonu, oslabení životaschopnosti. V horším případě i jeho zánik. Tato publikace pojednává o chorobách rostlin, a to rostlin užitkových, tj. zeleniny a ovocných dřevin. Dvojice autorek, ing. Eva Hrudová
a ing. Jana Víchová, patří v oboru rostlinolékařství k našim předním odborníkům. Do této příručky určené zahrádkářům shrnuly množství poznatků a infomací o chorobách rostlin a o jejich škůdcích všeho druhu. Popsaly příznaky poškození, podle nichž lze určit škůdce a druh choroby a zvolit odpovídající způsob ochrany. Doporučují nejmodernější tzv. integrovanou metodu, kombinující přirozenou prevenci s chemickou či biologickou ochranou. Svůj výklad autorky doplnily množstvím původních barevných snímků, díky nimž pěstitel bezpečně identifikuje, čím jeho rostlina nebo porost trpí, a s pomocí této příručky dokáže zvolit nejúčinnější způsob zásahu proti zhoubnému patogenu. Při výběru vhodného ochranného prostředku pomohou pěstiteli obsáhlé tabulky na konci knihy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro zahrádkáře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro zahrádkáře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro zahrádkáře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro zahrádkáře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro zahrádkáře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Ochrana zeleniny a ovoce před chorobami a škůdci - Kapesní příručka pro zahrádkáře