Od iluzí k lásce - Jak vystoupit ze starých vzorců v partnerských vztazích

Kód: 8724910

Úplný název:

Od iluzí k lásce - Jak vystoupit ze starých vzorců v partnerských vztazích (kol.):

Autor a popis:

Trobe Krishnananda a Amana, Maitrea, 290 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
203 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
 

Americký psychiatr a žák Mistra Osha ve své zatím poslední knize Od iluzí k lásce (Stepping out of Fear) volně navazuje na témata své první knihy Probouzení zranitelnosti. Do hloubky prozkoumává zranění, která jsme prožili jako děti, a která nám stojí v cestě k tomu, abychom mohli žít život ve svobodě a lásce, a nedovolují nám důvěrně se přiblížit druhému člověku. S praktickými kroky jak tato zranění rozpoznat, uvědomit si je a opustit je, nás Krishnananda přivádí k prožití skutečného sdílení. Jako děti se rodíme naprosto otevření a přijímáme ze svého okolí i ty nejjemnější signály. Potkáme-li se s energií, která je jakkoli násilná, přísná, uzavřená, odmítající nebo prožijeme-li snad i fyzické násilí a zneužití, tato naše otevřenost a zranitelnost se uzavře vrstvami šoku, bolesti, studu a strachu, přes které již není možné zažívat blízkost s druhým člověkem. Teprve když si uvědomíme všechny své obranné mechanismy a strategie, můžeme se od nich pomalu oprostit a zažívat lásku, citlivost a radost, kterými naše nitro přetéká. Krishnananda Thomas Trobe a jeho žena Amana Trobe i v této knize otevřeně předkládají cestu, která je vyvedla ze zajetí strachu a samoty, a dělí se o své niterné prožívání partnerského vztahu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Od iluzí k lásce - Jak vystoupit ze starých vzorců v partnerských vztazích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Od iluzí k lásce - Jak vystoupit ze starých vzorců v partnerských vztazích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Od iluzí k lásce - Jak vystoupit ze starých vzorců v partnerských vztazích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Od iluzí k lásce - Jak vystoupit ze starých vzorců v partnerských vztazích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Od iluzí k lásce - Jak vystoupit ze starých vzorců v partnerských vztazích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Od iluzí k lásce - Jak vystoupit ze starých vzorců v partnerských vztazích