Od Pláničky k Čechovi - Medailonky fotbalových brankářů, kteří oblékli reprezentační dres

Kód: 8603152

Úplný název:

Od Pláničky k Čechovi - Medailonky fotbalových brankářů, kteří oblékli reprezentační dres (Pešta Jaroslav): Medailonky fotbalových brankáru, kterí oblékli reprezentacní drez

Autor a popis:

Pešta Jaroslav, Radix, 114 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

V osmi kapitolách najde čtenář kratší i rozsáhlejší medailonky všech 69 československých a českých fotbalových brankářů, kteří v letech 1920-2004 oblékli dres národního mužstva. Patří mezi ně nejen hvězdy první velikosti, jakými byli například Plánička, Dolejší, Schrojf, Viktor, Stejskal, Mikloško, Srníček a v současnosti Čech, ale i méně známí reprezentanti, kteří jsou už téměř zapomenuti.
Reprezentativní dárková publikace na křídovém papíru je doplněna snímky všech gólmanů od Karla Nováka, nestora české fotbalové fotografie. Mezi jednotlivými kapitolami pak dostali slovo hráči (Josef Masopust, František Veselý, Karel Poborský), lékař Jiří Váchal, trenér Ivo Viktor, rozhlasový reportér Karel Malina, rozhodčí Josef Zvonič, funkcionář Vlastimil Košťál i herec Pavel Zedníček, kteří prozradili zajímavé příběhy, které s brankáři prožili.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Od Pláničky k Čechovi - Medailonky fotbalových brankářů, kteří oblékli reprezentační dres do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Od Pláničky k Čechovi - Medailonky fotbalových brankářů, kteří oblékli reprezentační dres.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Od Pláničky k Čechovi - Medailonky fotbalových brankářů, kteří oblékli reprezentační dres (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Od Pláničky k Čechovi - Medailonky fotbalových brankářů, kteří oblékli reprezentační dres bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Od Pláničky k Čechovi - Medailonky fotbalových brankářů, kteří oblékli reprezentační dres doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / Od Pláničky k Čechovi - Medailonky fotbalových brankářů, kteří oblékli reprezentační dres