Od toho chlapa ruce pryč ! - Malý černý blog velkých varovných signálů

Kód: 8781401

Úplný název:

Od toho chlapa ruce pryč ! - Malý černý blog velkých varovných signálů (Burton Natasha):

Autor a popis:

Burton a kolektiv Natasha, Lucka Bohemia, 248 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
55 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
 

Najít správného chlapa dá někdy pořádnou fušku. I když věříte, že je to ten pravý, s kterým chcete prožít svůj život a mít s ním děti, může se z něj po čase vyklubat sobec, hulvát, infantilní kluk nebo sebestředný narcista. Dalo se tomu předejít? Všímaly jste si varovných signálů, které by vás včas upozornily - od toho chlapa ruce pryč?! Možná jste přehlížely, jak musí každé rozhodnutí probrat s maminkou. A že vás vlastně nepředstavil svým přátelům? Podezřele často si holil celé tělo a po sexu se choval jaksi zvláštně. Utečte včas, ušetříte si tak mnoho promarněných měsíců. Tato fascinující kniha vám pomůže vyhnout se katastrofálnímu omylu. Najdete v ní 200 varovných signálů v chování mužů, které byste za žádných okolností neměly ignorovat. Maminčin mazánek, nemehlo, surovec, panovačný hlupák či kariérista, který vás pouze vodí za nos. To vše dokážete odpozorovat a vyhnout se pozdějšímu zklamání. Jen je třeba vědět, jak na to. Po přečtení této knihy se budete na muže dívat bez růžových brýlí a dobře si rozmyslíte, jestli ty jeho malé nevinné chybičky nejsou náhodou předzvěstí katastrofy. Autorky populárního amerického blogu The Little Black Blog of Big Red Flags spojily síly a svůj hit vydaly knižně. Vlastní zkušenosti ze vztahů a stovky příspěvků na blogu od čtenářek sepsaly do vtipné sbírky moudrostí plné neocenitelných rad. "Ohromná kniha. Milujeme ji!" napsal světoznámý magazín Elle.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Od toho chlapa ruce pryč ! - Malý černý blog velkých varovných signálů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Od toho chlapa ruce pryč ! - Malý černý blog velkých varovných signálů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Od toho chlapa ruce pryč ! - Malý černý blog velkých varovných signálů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Od toho chlapa ruce pryč ! - Malý černý blog velkých varovných signálů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Od toho chlapa ruce pryč ! - Malý černý blog velkých varovných signálů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Od toho chlapa ruce pryč ! - Malý černý blog velkých varovných signálů