Od zápisu do lavice

Kód: 8816391

Úplný název:

Od zápisu do lavice (Vlková Ivana, Smolík Honza): Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka

Autor a popis:

Vlková Ivana, Smolík Honza, Pasparta, 55 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
114 Kč (150 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka. Pro děti 5-7 let. Jako prevence specifických poruch učení.
Máte doma budoucího prvňáčka? Pak je tato publikace určena právě Vám! Věnujte svému dítěti patnáct minut denně k rozvoji dovedností, které jsou nezbytné pro úspěšné osvojení čtení, psaní a počítání.
Autorka shrnuje své poznatky posbírané během 15leté praxe a práce s dětmi v rámci percepčně-motorického přípravného kurzu, který provozuje ve dvanácti mateřských školách. Pracovní listy, které v jednotlivých sešitech naleznete, slouží k nácviku činností, na které je potřeba se u dětí zaměřovat. Jedná se o úlohy, se kterými mají děti v posledním ročníku školky ještě potíž, a je tedy potřeba více času na jejich stimulaci a to i v domácím prostředí. Sešit obsahuje 50 pracovních listů se cvičeními, které zábavnou formou rozvíjejí percepční a kognitivní dovednosti (např. schopnosti zrakové, prostorové, sluchové, dále grafomotoriku, vizuomotoriku, řeč, logické myšlení, paměť, předmatematické představy, ale i sociální a emoční dovednosti a orientaci v časové a dějové posloupnosti).
Sešit doplňují hravé ilustrace Honzy Smolíka, jehož kresby děti znají i z některých populárních večerníčků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Od zápisu do lavice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Od zápisu do lavice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Od zápisu do lavice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Od zápisu do lavice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Od zápisu do lavice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina