Odevzdání a odhodlání - Spiritualita a léčení v životě a smrti Treyi Killam Wilberové

Kód: 7500083

Úplný název:

Odevzdání a odhodlání - Spiritualita a léčení v životě a smrti Treyi Killam Wilberové (Wilber Ken): Spiritualita a lécení v živote a smrti Treyi Killam Wilberové

Autor a popis:

Wilber Ken, Maitrea, 562 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
292 Kč (425 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Nové vydání (s přepracovaným úvodem) hluboce dojemného záznamu pětileté pouti filosofa Kena Wilbera a jeho manželky Treyi Killam Wilberové skrze Treyinu nemoc, léčbu a smrt. Kenův komplexní výklad, který zpochybňuje konvenční i New Age přístupy k nemoci, tvoří v kombinaci s Treyinými deníky portrét zdraví a léčení, celistvosti a harmonie, utrpení a odevzdání se. Ken Wilber patří k nejčtenějším a nejvlivnějším současným americkým filosofům. Jeho knihy jsou přeloženy do více než dvaceti jazyků. Žije v Boulderu v Coloradu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Odevzdání a odhodlání - Spiritualita a léčení v životě a smrti Treyi Killam Wilberové do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Odevzdání a odhodlání - Spiritualita a léčení v životě a smrti Treyi Killam Wilberové.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Odevzdání a odhodlání - Spiritualita a léčení v životě a smrti Treyi Killam Wilberové (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Odevzdání a odhodlání - Spiritualita a léčení v životě a smrti Treyi Killam Wilberové bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Odevzdání a odhodlání - Spiritualita a léčení v životě a smrti Treyi Killam Wilberové doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Odevzdání a odhodlání - Spiritualita a léčení v životě a smrti Treyi Killam Wilberové