Odhalené Tajemství

Kód: 7370193

Úplný název:

Odhalené Tajemství (Bruce Alexandra): Kompletní neautorizovaný pruvodce „Tajemstvím“ (The Secret)

Autor a popis:

Bruce Alexandra, Synergie, 292 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
93 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

„Tajemství“ se stalo nepřehlédnutelnou společenskou událostí, jaké se objevují jen jednou za několik let. Díky maximální pozornosti médií, které se mu dostalo, o tomto knižním i filmovém bestseleru téměř každý přinejmenším slyšel. Ale co přesně „Tajemství“ vlastně je? A skutečně funguje?
Alexandra Bruce se zabývá pozadím tohoto fenoménu, a to od samých jeho počátků v Austrálii až po rekordní prodeje, díky nimž se jeho tvůrkyně Rhonda Byrne stala nejúspěšnější debutující autorkou v historii. Alexandra Bruce se zamýšlí nad skutečným obsahem Tajemství a podrobně zkoumá jeho nejdůležitější aspekty a souvislosti.
Zabývá se především tématy jako je:hnutí Nová myšlenka a návody, „jak zbohatnout“, tak jak je uvádějí klasické svépomocné knihy Wallace D. Wattlese, Napoleona Hilla a Charlese Haanelamoudrost současných vůdců v oblasti osobního rozvoje, jakými jsou Jack Canfield, Bob Proctor, Michael Bernard Beckwith,
James Ray, Bob Doyle, Lisa Nichols, Bill Harris a další učitelé,
kteří se v Tajemství objevujíkontroverze kolem Jerryho a Esther Hicks a kolektivního vě­domí nazývajícího se „Abraham“, kteří původně představovali základní pilíř filmu, ale po neshodách z něj byli vystřiženiproblém slučitelnosti Tajemství s křesťanstvímpojem viny v myšlení New Age: Skutečně si každý vytváříme svou vlastní realitu?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Odhalené Tajemství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Odhalené Tajemství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Odhalené Tajemství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Odhalené Tajemství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Odhalené Tajemství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti