Odkud jsem přišel, proč žiji na Zemi a kam odcházím

Kód: 9050184

Úplný název:

Odkud jsem přišel, proč žiji na Zemi a kam odcházím (Weidner Gisela):

Autor a popis:

Weidner Gisela, Carolus, 114 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
131 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Běžně se o tom nemluví, ale nejsme ve vesmíru sami. Známe svoje hmotné sousedy, ale v této knize můžeme také poznat své nehmotné duchovní přátele. Poznáme je zprostředkovaně, protože kontakt s těmi čistými a kvalitními je obtížný, předpokládá totiž kvalitní vědomý a smysluplný život. Nell, Robert a Karel s Emanuelem v této knize sdělují informace, které se jaksi z vědomí lidstva vytratily – po smrti odcházíme do dalších oblastí a v těch se vzděláváme, cesta k naší čistotě a později dokonalosti je dlouhá a zejména na Zemi, vlivem negativity velmi náročná. Pozemský život je však obrovskou příležitostí pochopit jak odolávat nástrahám, jak zmírňovat budoucí události a také jak poznat sounáležitost všech světů. Je příjemné poznání, které nám autorka předává, že nejsme na všechno sami, že jsme děti jednoho Otce a že Kristus opravdu spojil s touto planetou svůj život. Kniha je konkrétním návodem k životu pro ty, kteří hledají pravdu, lásku a cestu domů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Odkud jsem přišel, proč žiji na Zemi a kam odcházím do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Odkud jsem přišel, proč žiji na Zemi a kam odcházím.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Odkud jsem přišel, proč žiji na Zemi a kam odcházím (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Odkud jsem přišel, proč žiji na Zemi a kam odcházím bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Odkud jsem přišel, proč žiji na Zemi a kam odcházím doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Spirituální literatura

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Spirituální literatura / Odkud jsem přišel, proč žiji na Zemi a kam odcházím