Odpojte se - Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky

Kód: 7549614

Úplný název:

Odpojte se - Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky (Yalof Schwartz Suze):

Autor a popis:

Yalof Schwartz Suze, Pragma, 184 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 30.5.2018
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha nabízí různé aktivity, jak v dnešní přetechnizované době trávit volný čas jinak než před obrazovkou, ať už jsou to mobilní telefony, tablety, notebooky či televize. Nápaditá publikace uvádí nepřeberné množství možností, jak děti „odpojit“ a co jim nabídnout jako náhradu, která by je natolik zaujala, aby aspoň občas žily v reálném světě. Uváděné aktivity většinou vyžadují minimální finanční náklady a jde o rozmanité činnosti, například zahradní kempování, tematické focení, zajímavé míčové hry, kuličková dráha, stavba domácího bunkru, černá hodinka, nechybí ani kapitoly věnované umění a řemeslům, jídlu a vaření, vědě či přírodě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Odpojte se - Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Odpojte se - Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Odpojte se - Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Odpojte se - Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Odpojte se - Jednoduchý průvodce meditací pro přepracované skeptiky a moderní ezoteriky