Odpovědnost za obsah přenosu v elektronických komunikacích

Kód: 7357964

Úplný název:

Odpovědnost za obsah přenosu v elektronických komunikacích (kol.):

Autor a popis:

Kol., Wolters Kluwer, 148 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (343 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Tato monografie zvýrazňuje potřebu zásadně nového pohledu na koncepci právního sepětí přenosu signálu a přenášeného obsahu v digitálním světě, jeho důsledné ochrany a právní odpovědnosti a také poskytuje zevrubné a precizně přesné odpovědi na nejnaléhavější otázky digitálního světa, jehož jsme již integrální součástí. Jejím účelem je podnítit potřebnou diskuzi o smyslu, potřebě a účelnosti legislativního propojení problematiky přenosu obsahu s jeho regulací a ochranou.

Současnou právní úpravu této sféry lze považovat za dočasnou, neboť je silně závislá na technologickém vývoji v oblasti IT. Ještě patrnější je tato situace v oblasti regulace autorských práv, která se ocitla na hranici udržitelnosti. Budoucí právní úprava tak musí vycházet z odborné a fundované diskuze o vzniku a dobrém fungování regulace elektronických komunikací.

Monografie je zásadním příspěvkem do této diskuze, neboť jsme bezesporu svědky formování nového právního odvětví, které integrálně propojuje dosud oddělené, ba roztříštěné právní předpisy pro různé oblasti digitálního světa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Odpovědnost za obsah přenosu v elektronických komunikacích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Odpovědnost za obsah přenosu v elektronických komunikacích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Odpovědnost za obsah přenosu v elektronických komunikacích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Odpovědnost za obsah přenosu v elektronických komunikacích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Odpovědnost za obsah přenosu v elektronických komunikacích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Odpovědnost za obsah přenosu v elektronických komunikacích