Odsouzená - Příběh nezletilé dívky, která v íránské cele čeká na smrt

Kód: 2492565

Úplný název:

Odsouzená - Příběh nezletilé dívky, která v íránské cele čeká na smrt (Afshin-Jamová Názanin, McClellandová Susan):

Autor a popis:

Afshin-Jamová Názanin, McClellandová Susan, Ikar, 336 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Názanin Afshinová-Jamová byla na výsluní své kariéry. V roce 2006 podepsala smlouvu na své první CD a díky druhému místu na Miss World se stala vyhledávanou modelkou a ikonou mezi iránskou disidentskou komunitou. Jedno odpoledne dostane e-mail, který změní její život. Dozvídá se z něj o kurdské dívce, Názanin Fatehiové, která čeká v íránské cele na smrt, protože zabila muže, který se ji chystal znásilnit. Rozhodne se využít všech svých konexí a prostřednictvím tlaku mezinárodní diplomacie této dívce pomoci. Zatímco Fatehiová živoří ve vězení v takových katastrofálních podmínkách, že si chce sáhnout na život, Afshinová-Jamová horečnatě pracuje na kampani na její záchranu. Začíná boj s neskutečnou byrokracií, nelidským režimem a s časem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Odsouzená - Příběh nezletilé dívky, která v íránské cele čeká na smrt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Odsouzená - Příběh nezletilé dívky, která v íránské cele čeká na smrt.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Odsouzená - Příběh nezletilé dívky, která v íránské cele čeká na smrt (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Odsouzená - Příběh nezletilé dívky, která v íránské cele čeká na smrt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Odsouzená - Příběh nezletilé dívky, která v íránské cele čeká na smrt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Odsouzená - Příběh nezletilé dívky, která v íránské cele čeká na smrt