Ohrožený břichomluvec

Kód: 7478679

Úplný název:

Ohrožený břichomluvec (Škaloudová Renata, Koutský Pavel): Ctenárské pracovní listy k upevnení správné výslovnosti

Autor a popis:

Škaloudová Renata, Koutský Pavel, Wolters Kluwer, 120 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
148 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

V současnosti narůstá počet dětí, u nichž se vady výslovnosti manifestují ještě v době školní docházky, tedy v době, kdy je k procvičování již možné využít čtení. Pro věkovou skupinu devět až dvanáct let je nabídka cílených a odborně strukturovaných výukových materiálů v oblasti nápravy, respektive upevnění korektní výslovnosti mizivá.
Cílem knihy je poskytnout multidisciplinární pracovní listy pro čtenáře výše uvedené věkové skupiny, kteří již mají vyvozenou správnou výslovnost obtížných hlásek nebo hláskových skupin, ale ještě u nich probíhá obtížný proces fixace do řeči.
Cílovou skupinou jsou žáci základních škol logopedických, základních škol praktických, běžných základních škol, klienti pedagogicko-psychologických poraden a odborných logopedických pracovišť. V souladu s RVP ZŠ pro školy logopedické a pro děti s LMP jsou pracovní listy využitelné v hodinách individuální nebo skupinové logopedické péče. V běžných základních školách mohou pomoci školním speciálním pedagogům (po dohodě s logopedy) při upevňování správné výslovnosti žáků s SPU v rámci hodin individuálních nebo skupinových náprav. V pedagogicko-psychologických poradnách nebo na logopedických pracovištích mohou být podpůrným materiálem pro ambulantně docházející klienty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ohrožený břichomluvec do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ohrožený břichomluvec.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ohrožený břichomluvec (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ohrožený břichomluvec bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ohrožený břichomluvec doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro předškoláky