Okamžiky rozhodnutí

Kód: 7321569

Úplný název:

Okamžiky rozhodnutí (Bush George W.):

Autor a popis:

Bush George W., Fortuna Libri, 544 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Okamžiky rozhodnutí jsou upřímnou a poutavou zpovědí 43. prezidenta Spojených států George W. Bushe. Popisuje v nich klíčová rozhodnutí, která formovala jeho prezidentské období i osobní život. Zavádějí čtenáře na palubu prezidentova letounu Air Force One vzápětí po útocích teroristů 11. září 2001, do operačního střediska v minutách před vypuknutím války v Iráku i do zákulisí Bílého domu, kde se rodila nejdůležitější rozhodnutí všech amerických prezidentů.

Dozvědí se, jak prezident Bush s časovým odstupem hodnotí svá nejdůležitější rozhodnutí, proč nejhorší chvíle ve svém úřadu zažil po hurikánu Katrina i proč za největší zklamání v životě považuje to, že se mu nepodařilo postavit před soud Usámu bin Ládina. Utajeny jim nezůstanou ani vztahy, které navázal s jinými čelnými světovými představiteli, včetně poctivého hodnocení, komu důvěřoval a komu nevěřil.

George W. Bush nechá čtenáře nahlédnout i do soukromí - nejen prostřednictvím fotografií a dopisů, jež si psal s otcem, ale svěřuje se i se svým obdivem a láskou k ženě a dcerám. Mnohé příhody potvrzují, že mu nechybí ani smysl pro humor.

Okamžiky rozhodnutí znamenají zásadní přelom v přístupu k žánru prezidentských pamětí. Nadchnou autorovy příznivce, překvapí kritiky a změní pohled nejen na osm pozoruhodných let v dějinách Ameriky, ale možná i na člověka, který stál ve středu všeho dění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Okamžiky rozhodnutí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Okamžiky rozhodnutí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Okamžiky rozhodnutí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Okamžiky rozhodnutí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Okamžiky rozhodnutí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie