Okolí Prahy 1. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689914

Úplný název:

Okolí Prahy 1. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 240 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
41 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Okolí Prahy v posledním desetiletí velmi změnilo svoji tvář, na polích u dříve poklidných vesnic vyrostla satelitní městečka, přibylo autobusové spojení v návaznosti na městskou dopravu, oblast je protkána hustou sítí cyklotras pro obyvatele metropole snadno dostupných. Nový přepracovaný průvodce přináší návod či inspiraci k pěkným výletům, na víkendy, po práci nebo na nedělní odpoledne. V posledních letech "prokoukla" kdysi šedivá města, zámky s novými majiteli září novými fasádami, leckde najdeme nové stylové hospůdky. Za všechny zmíníme Hostinec U Mlynáře v Mokropsích s atmosférou starého mlýna, kde nám babiččin koláč přinesou v krojích nebo Restaurant Victoria v Roztokách v koloniálním stylu. Vstupenky a poukázky, dárek od našich obchodních partnerů, jsme poprvé vyčlenili do samostatné přehledné brožurky. V tomto průvodci jich najdete celkem 22 - mezi vstupenkami do muzeí doporučujeme všechny pobočky Polabského muzea, mj. přerovský skanzen, to už za výlet s dětmi do minulého století stojí! Fanynky Karla Gotta navštíví zdarma jeho muzeum v Jevanech, ctitelé zlatého moku zase nedaleký pivovar ve Velkých Popovicích. V Černošicích vybudovali originálně vybavené kino, v Úvalech si výlet zpříjemníte na pěkném koupališti. O zajímavých akcích v Malém máslovickém muzeu másla jste už možná slyšeli, také my doporučujeme. A to je jen střípek z naší nabídky! Vstupenky a poukázky platí až do 31. 12. 2009!
Vymezení popisované oblasti: Nelahozeves - Stará Boleslav - Lysá nad Lab. - Český Brod - Velké Popovice - Dobřichovice - Kralupy nad Vlt. - Nelahozeves.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Okolí Prahy 1. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Okolí Prahy 1. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Okolí Prahy 1. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Okolí Prahy 1. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Okolí Prahy 1. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Průvodce po Česku

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Průvodce po Česku / Okolí Prahy 1. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky