Olga Šípková : Aerobik pro všechny 3 (papírový obal) (DVD)

Kód: 54894R

Úplný název:

Olga Šípková : Aerobik pro všechny 3 (papírový obal) (DVD) (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
9 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

Milí přátelé, jsem tu opět pro vás, tentokrát již potřetí, abychom společně pracovali na vašem zdraví, kondici a kráse.

Jsem nesmírně ráda, že mohu být s vámi prostřednictvím DVD " Aerobik pro všechny 3", o které jste se zasloužili právě vy a váš rostoucí zájem o pohyb.

Dovolte mi, abych vás prostřednictvím těchto řádků seznámila s obsahem a s nejdůležitějšími informacemi o tomto DVD. Tento díl je připraven ve stejném stylu jako oba předchozí: aerobní část, posilování a formování jednotlivých partií, strečink a relaxace.

Pouze obsah se pravážně liší. Zejména u první části, kde se budeme učit znovu choreografii, která je složena ze známých, ale i nových kroků a spojení. Máte tedy možnost si rozšířit svůj rejstřík názvů, které jsou opět v anglickém jazyce (což vám již určitě nedělá problém).

Aerobní část je tedy znovu o něco náročnější, a to nejen o nové kroky, ale i o rychlejší způsob učení a navázání jednotlivých částí. O to je důležitější mít dobře zvládnuté základy aerobiku a proto je toto DVD vhodné pro středně i více pokročilé. Pro začátečníky doporučuji především první a později i druhý díl. V závěru aerobní části jsou poslední sestavy prováděny s více poskoky, které určitě můžete vynechat, pokud se na ně necítíte.

Další část obsahuje posilování, kde se u některých partií seznámíte s několika stupni obtížnosti, vhodné právě pro růst vaší kondice a síly.

Nikdy nezapomínejte na závěrečný strečink a uvolnění, bez kterých by cvičení nemělo ten správný účinek na váš organismus. Jednotilé hudební sklatby, jenž doprovází naše cvičení, jsem vybírala s velkou pečlivostí, aby vaše nálada při cvičení jen rostla. Přeji vám hodně zdraví, síly, a aby se cvičení stalo vaší každodenní potřebou, tak jako je tomu u mne!

Zvuk:

Dolby Digital 2.0 česky Dolby Digital

Titulky: žádné
Délka: 115 minut
Hrají: Olga Šípková
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Olga Šípková : Aerobik pro všechny 3 (papírový obal) (DVD) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Olga Šípková : Aerobik pro všechny 3 (papírový obal) (DVD).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Olga Šípková : Aerobik pro všechny 3 (papírový obal) (DVD) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Olga Šípková : Aerobik pro všechny 3 (papírový obal) (DVD) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Olga Šípková : Aerobik pro všechny 3 (papírový obal) (DVD) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Olga Šípková : Aerobik pro všechny 3 (papírový obal) (DVD)