ON Y VA! 3A+3B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + CD - 2. vydání

Kód: 7335266

Úplný název:

ON Y VA! 3A+3B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + CD - 2. vydání (Taišlová Jitka): Francouzština pro strední školy

Autor a popis:

Taišlová Jitka, LEDA, 200 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
360 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Pracovní sešity k aktualizované, moderně pojaté učebnici francouzštiny pro střední školy založené na srovnání tohoto cizího jazyka s češtinou. Sleduje dvojí cíl: položit pevný základ komunikativní i jazykové kompetenci a seznámit s reáliemi frankofonních zemí. On y va! je vzhledem k značnému rozsahu cvičení a nahrávek vhodnou pomůckou i pro samouky a pro výuku v nejrůznějších kurzech, včetně kurzů pro dospělé. Součástí pracovních sešitů je audio CD.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit ON Y VA! 3A+3B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + CD - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s ON Y VA! 3A+3B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + CD - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení ON Y VA! 3A+3B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + CD - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na ON Y VA! 3A+3B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + CD - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S ON Y VA! 3A+3B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + CD - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Francouzština

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Francouzština / ON Y VA! 3A+3B - Francouzština pro střední školy - pracovní sešity + CD - 2. vydání