Operace Akvitánie

Kód: 7303118

Úplný název:

Operace Akvitánie (Ludlum Robert):

Autor a popis:

Ludlum Robert, Domino, 624 stran, jazyk - CZ, 2003

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Americký právník Joel Converse se v Ženevě nečekaně setkává se svým bývalým spolužákem, který po několika hodinách umírá u jeho nohou a předává mu strašlivý odkaz: „Generálové... Vrátili se... Akvitánie!“ Joel postupně zjišťuje, že Akvitánie představuje hrůzný symbol nové zničující síly, spiknutí bývalých vysokých důstojníků odhodlaných podrobit si civilizovaný svět. Jejich cílem je vyvolat globální chaos, pak se zjevit jako spasitelé seslaní z nebes a nastolit diktaturu policejně fašistického státu.
Z mírumilovného právníka se náhle stává štvanec, nejhledanější člověk planety, pronásledovaný po nejtemnějších koutech Evropy neviditelnými nepřáteli, s nimiž musí bojovat o holý život podle brutálních pravidel, na která by nejraději zapomněl.
Současně se však musí vžít do role lovce, který jako jediný může postavit hráz nastupující vládě zla. Není nikdo, komu by mohl svěřit zdrcující tajemství, a jeho přežití závisí pouze na tom, zda se mu podaří zastavit konspiraci, která svými chapadly zasahuje do nejdůležitějších metropolí. Joel Converse ví, že vysvobodit svět ze smrtelného nebezpečí může pouze on a žena, kterou kdysi miloval a ztratil...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Operace Akvitánie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Operace Akvitánie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Operace Akvitánie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Operace Akvitánie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Operace Akvitánie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství