Opevněné kostely II. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Kód: 7376397

Úplný název:

Opevněné kostely II. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (Fišera Zdeněk): v Cechách, na Morave a ve Slezsku

Autor a popis:

Fišera Zdeněk, Olympia, 140 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
177 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Opevněné kostely jsou zajímavým druhem sakrálních staveb. Sloužily nejen pro náboženské účely, ale také jako opěrné body při obraně proti nepříteli. Kromě tradičních architektonických prvků obsahují i prvky fortifikační, například střílny nebo zesílené zdivo. Jejich poloha z nich potom často činí dominantní prvek měst, vesnic i krajiny. Druhý díl, který máte nyní v rukou, pojednává o opevněných kostelech v oblastech Vysočiny, Pardubického, Jihomoravského, Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Opevněné kostely II. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Opevněné kostely II. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Opevněné kostely II. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Opevněné kostely II. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Opevněné kostely II. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Opevněné kostely II. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku