Opráski sčeskí historje 4 - sborňík vjedeckíhc příspjefkú k historji českího nárotu

Kód: 2475811

Úplný název:

Opráski sčeskí historje 4 - sborňík vjedeckíhc příspjefkú k historji českího nárotu (jaz): sborník vjedeckíhc príspjefkú k historji ceskího nárotu

Autor a popis:

jaz, Grada, 80 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Po třech dílech a jednom speciálu, přichází (jako obvykle) díl čtvrtý a nejlepší. Histrický ústaf odhaluje zajímavá tajemství známých historických osobností. Jsou to například Venuže, Buleslav I., kníže Jaromír nebo Jikra z Podebrat. Zkoumání byl podroben i velikán současnosti Václav Kalus. Pro odlehčení můžete shlédnout seriál NICMOCNICE NAKRÁJÍ MNĚ STA nebo vám na dobrou noc zamává Večerníček s oblíbenými včelími medvídky i Pučmelounem. Nenechte si ujít tuto odbornou publikaci, po jejímž přečtení budete zase o něco chytřejší.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Opráski sčeskí historje 4 - sborňík vjedeckíhc příspjefkú k historji českího nárotu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Opráski sčeskí historje 4 - sborňík vjedeckíhc příspjefkú k historji českího nárotu .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Opráski sčeskí historje 4 - sborňík vjedeckíhc příspjefkú k historji českího nárotu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Opráski sčeskí historje 4 - sborňík vjedeckíhc příspjefkú k historji českího nárotu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Opráski sčeskí historje 4 - sborňík vjedeckíhc příspjefkú k historji českího nárotu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé

 
Knihkupectví / Komiksy / Komiksy pro dospělé / Opráski sčeskí historje 4 - sborňík vjedeckíhc příspjefkú k historji českího nárotu