Opravdu, opravdu velké otázky o životě, vesmíru a o všem možném

Kód: 7321588

Úplný název:

Opravdu, opravdu velké otázky o životě, vesmíru a o všem možném (Law Stephen):

Autor a popis:

Law Stephen, Fortuna Libri, 64 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
143 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

Co jsou to atomy? Jaký je smysl života? Dá se cestovat časem? Tato kniha je plná nejrůznějších otázek o vesmíru a životě, jaké si může člověk vůbec klást. Nejsou zde nudné encyklopedické odpovědi, ale fakta a zajímavosti zábavnou formou v barvách a s veselými ilustracemi. Po přečtení budete mít další a další důvody k bádání a zatěžování hlavy. Na některé věci není jasná odpověď a tak je potřeba vlastní názor. V nabídce jsou nejrůznější možnosti, k jaké se připojíte vy? Anebo vymyslíte něco úplně nového? Chcete proniknout do záhad vesmíru, ale i mysli a robotů? Konečně se dozvědět, proč jsou některé věci špatné? Ale také zjistit, jak se dají předstírat nadpřirozené schopnosti? Díky této knize, pozorování a fantazii rozlousknete i tu největší záhadu světa.

Kniha otevírá dveře k tajemství života na Zemi i ve vesmíru, který naši Zemi obklopuje.

Určeno pro zvědavé děti mladšího školního věku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Opravdu, opravdu velké otázky o životě, vesmíru a o všem možném do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Opravdu, opravdu velké otázky o životě, vesmíru a o všem možném.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Opravdu, opravdu velké otázky o životě, vesmíru a o všem možném (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Opravdu, opravdu velké otázky o životě, vesmíru a o všem možném bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Opravdu, opravdu velké otázky o životě, vesmíru a o všem možném doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Věda a technika pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Věda a technika pro děti / Opravdu, opravdu velké otázky o životě, vesmíru a o všem možném