Optická koherenční tomografie - Klinický atlas sítnicových patologií

Kód: 2043810

Úplný název:

Optická koherenční tomografie - Klinický atlas sítnicových patologií (Němec Pavel):

Autor a popis:

Němec Pavel a kolektiv, Mladá Fronta, 304 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
392 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
 

Optická koherenční tomografie (OCT) jako diagnostická metoda vyšetření tkání in vivo je dnes již samozřejmou a nenahraditelnou metodou v jakékoliv oftalmologické praxi. Pochopení a osvojení OCT vyšetření pomáhá zásadně zvýšit míru senzitivity a specificity u diagnostiky celého spektra sítnicových patologií, zvyšuje kvalitu terapeutického rozhodování a umožňuje přesný monitoring léčebných výsledků. První český atlas OCT diagnostiky je zamýšlen jako jasný a jednoduchý obrazový průvodce pro širokou oftalmologickou obec. Bohatě obrazově dokumentovaný text umožní pochopit podstatu diagnostické metody, orientovat se správně v základních charakteristikách snímaného obrazu, interpretovat a přesně popisovat získané skeny sítnice. Monografie je členěna přehledně do kapitol podle základních patologických jednotek, s kterými se u sklivce, sítnice a cévnatky setkáváme.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Optická koherenční tomografie - Klinický atlas sítnicových patologií do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Optická koherenční tomografie - Klinický atlas sítnicových patologií.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Optická koherenční tomografie - Klinický atlas sítnicových patologií (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Optická koherenční tomografie - Klinický atlas sítnicových patologií bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Optická koherenční tomografie - Klinický atlas sítnicových patologií doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Optická koherenční tomografie - Klinický atlas sítnicových patologií