Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 5.vydání

Kód: 2550394

Úplný název:

Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 5.vydání (Ježek Zdeněk):

Autor a popis:

Ježek Zdeněk, Rebo, 304 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Tato encyklopedie představuje čtenáři půvabný a nesmírně různorodý svět orchidejí. Publikace přináší nejen podrobnou charakteristiku botanické čeledi Orchidaceae, ale i základní doporučení jak tyto rostliny pěstovat, jak je rozmnožovat či jak je chránit před nemocemi a škůdci. Přehled jednotlivých zástupců zahrnuje jak tropické orchideje s nádhernými barevnými květy, tak méně zdobné, avšak neméně zajímavé druhy vyskytující se v chladnějších pásmech. Vyšlo také pod názvem Encylopedie orchidejí a Orchideje od A do Z.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 5.vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 5.vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 5.vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 5.vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 5.vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 5.vydání