Organizace a bojiště německé Luftwaffe ve 2. světové válce

Kód: 2560259

Úplný název:

Organizace a bojiště německé Luftwaffe ve 2. světové válce (kol.):

Autor a popis:

Kol., Svojtka&Co., 192 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
276 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato kniha je atraktivním průvodcem historií německého letectva za 2. světové války. Německé vojenské letectvo, Luftwaffe, hrálo významnou úlohu ve vítězstvích nacistů v prvních fázích 2. světové války, kdy letecké složky německých ozbrojených sil účinně napomáhaly taktice Blitzkriegu (bleskové války) v letech 1939 až 1942. Kniha je rozčleněná podle jednotlivých tažení a klíčových bitev a podrobně zobrazuje síly a organizační strukturu letectva Třetí říše. Barevná schémata pomohou čtenári rychle pochopit členění na Luftflotten, Gruppe, Fliegerkorps a perutě a vysvětlují, kde a jak se využívaly bombardovací útvary (Kampfgeschwader), stíhací útvary (Jagdgeschwader), útvary střemhlavých bombardéru (Stukageschwader) a pruzkumné jednotky (Aufklärungsgruppe). Referenční tabulky informují o počtech a typech letadel a o rozmístění základen, profilové diagramy přinášejí obvyklé počty letadel na úrovni perutí. Obsahuje i rozsáhlé organizační diagramy, tabulky a barevné mapy jednotlivých vojenských operací. Stane se jistě nezbytnou publikacípro každého opravdového zájemce o vzdušné válčení ve dvacátém století.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Organizace a bojiště německé Luftwaffe ve 2. světové válce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Organizace a bojiště německé Luftwaffe ve 2. světové válce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Organizace a bojiště německé Luftwaffe ve 2. světové válce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Organizace a bojiště německé Luftwaffe ve 2. světové válce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Organizace a bojiště německé Luftwaffe ve 2. světové válce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie válek

 
Knihkupectví / Military / Historie válek / Organizace a bojiště německé Luftwaffe ve 2. světové válce