Osadní toulky II. - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy - Sázava

Kód: 2044216

Úplný název:

Osadní toulky II. - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy - Sázava (Maršálek Martin): Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy – Sázava

Autor a popis:

Maršálek Martin, Mladá fronta, 224 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.1.2018 dopoledne. 
 

Další část knižní řady Osadní toulky znovu čtenáře zavede na místa, kde se před stoletím zrodily dva české vynálezy – tramping a nohejbal. Tramping jako specifický životní styl a nohejbal jako pohodový sport spolu spojily síly právě na trampských osadách.
Po předchozím putování osadami v okolí Prahy v povodích Vltavy a Berounky druhý díl přivádí čtenáře na Zlatou řeku, v trampské terminologii takto označovanou řeku Sázavu. Ajax, Údolí slunce, Staří kamarádi, Rychlá řeka, Údolí Zlatého potoka, Toronto, Údolí ticha, Kondor, Měsíční údolí, Ztracená stopa, Sioux, Albatros, Údolí návratu, Merida, Šacung, Soumrak, Údolí raků a desítky dalších jmen osad představí historii svého vzniku, na mnoha fotografiích svou minulou i současnou podobu, historii osadního nohejbalu, včetně vzpomínek pamětníků.
Nedílnou součástí publikace jsou podrobné mapy s vyznačenými osadami. Přijměte pozvání na návštěvu zajímavých míst, která zanechala nesmazatelnou stopu v českých moderních dějinách a která stále mají co nabídnout.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osadní toulky II. - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy - Sázava do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osadní toulky II. - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy - Sázava.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osadní toulky II. - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy - Sázava (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osadní toulky II. - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy - Sázava bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Osadní toulky II. - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy - Sázava doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Osadní toulky II. - Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy - Sázava