Osamělá žena osamělého mořeplavce - Plavby za dobrodružstvím + DVD Osamělý mořeplavec!

Kód: 8748405

Úplný název:

Osamělá žena osamělého mořeplavce - Plavby za dobrodružstvím + DVD Osamělý mořeplavec! (Konkolski Richard):

Autor a popis:

Konkolski Richard, , 200 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
405 Kč (589 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Mirka Konkolská je už půl století manželkou a nejbližší spolupracovnicí nejslavnějšího českého mořeplavce moderní doby, matkou jejich syna Ríši a hlavní postavou, která stála v pozadí všech jeho velkých osamělých plaveb. Jako zkušená jachtařka se stala první českou ženou, která dokázala přeplout Atlantik (dokonce v obou směrech). Kniha je věnována klíčovým okamžikům jejich společné cesty životem do chvíle odchodu na první sólo závod kolem světa BOC Challenge 1982. Příběh je dokumentován 197 ilustracemi.
Součástí knihy je DVD s názvem Osamělý mořeplavec!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osamělá žena osamělého mořeplavce - Plavby za dobrodružstvím + DVD Osamělý mořeplavec! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osamělá žena osamělého mořeplavce - Plavby za dobrodružstvím + DVD Osamělý mořeplavec! .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osamělá žena osamělého mořeplavce - Plavby za dobrodružstvím + DVD Osamělý mořeplavec! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osamělá žena osamělého mořeplavce - Plavby za dobrodružstvím + DVD Osamělý mořeplavec! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Osamělá žena osamělého mořeplavce - Plavby za dobrodružstvím + DVD Osamělý mořeplavec! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Osamělá žena osamělého mořeplavce - Plavby za dobrodružstvím + DVD Osamělý mořeplavec!