Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy 2. ročník - 2. díl

Kód: 2475330

Úplný název:

Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy 2. ročník - 2. díl (Kelnarová Jarmila): 2. díl

Autor a popis:

Kelnarová Jarmila, Grada, 255 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.1.2018 dopoledne. 
 

Druhé vydání úspěšné učebnice pro 2. ročník oboru zdravotnický asistent. Moderní učebnice ošetřovatelství je jako jediná na trhu připravena přímo pro žáky oboru zdravotnický asistent na SZŠ. Navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník a zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, které budoucí zdravotnický asistent musí v průběhu 2. ročníku studia zvládnout. Po prostudování bude žák schopen zcela plnit studijní požadavky pro tento předmět. Učebnici bohatě doplňují fotografie a obrázky, kontrolní otázky pro opakování a kompetence pro práci zdravotnického asistenta.
Tak jako učebnici pro 1. ročník a pro 2. ročník – 1. díl, je i tato publikace doplněna další učební pomůckou – pracovními sešity, které slouží k procvičení a upevnění znalostí získaných v učebnici.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy 2. ročník - 2. díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy 2. ročník - 2. díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy 2. ročník - 2. díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy 2. ročník - 2. díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy 2. ročník - 2. díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy 2. ročník - 2. díl