Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porodnictví, onkologie,

Kód: 2474341

Úplný název:

Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porodnictví, onkologie, (Slezáková Lenka): Gynekologie a porodnictví, onkologie, psychiatrie 2. doplnené vyd.

Autor a popis:

Slezáková a kolektiv Lenka, Grada, 248 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Druhé, doplněné vydání úspěšné učebnice! Kniha je určena studentům a vyučujícím SZŠ - obor zdravotnický asistent - a studentům a pedagogům zdravotnických lyceí. Jedná se o základní učebnici v oboru ošetřovatelství, zejména ošetřovatelství v klinických oborech, které se vyučují ve třetím a čtvrtém ročníku SZŠ. Obsahem této třetí části učebnice je ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví, onkologii a psychiatrii. Studentům kniha poskytne základní teoretické poznatky o příčinách, projevech a léčbě nejčastějších onemocnění a stavů v těchto oborech. Tyto vědomosti jim umožní posoudit a popsat potřeby pacientů i plánovat a realizovat ošetřovatelskou péči.

Nahlédnout do Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porodnictví, onkologie, Nahlédnout do Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porodnictví, onkologie,

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porodnictví, onkologie, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porodnictví, onkologie,.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porodnictví, onkologie, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porodnictví, onkologie, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porodnictví, onkologie, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porodnictví, onkologie,