Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl

Kód: 2473105

Úplný název:

Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl (Kelnarová Jarmila): 1.díl

Autor a popis:

Kelnarová Jarmila, Grada, 180 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
186 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
 

Moderní učebnice ošetřovatelství je koncipována pro výuku žáků oboru zdravotnický asistent na středních zdravotnických školách. Je určena 2. ročníkům studia a navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník. Zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, které budoucí zdravotnický asistent musí v průběhu 2. ročníku studia zvládnout. Učebnici bohatě doplňují fotografie a obrázky, kontrolní otázky pro opakování a kompetence pro práci zdravotnického asistenta.Tak jako učebnice pro 1. ročník je i tato publikace doplněna další učební pomůckou - pracovními sešity, které slouží k procvičení a upevnění znalostí získaných při výuce předmětu ošetřovatelství a k upevnění mezipředmětových vztahů.

Nahlédnout do Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl Nahlédnout do Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník/1. díl