Osm chutí Asie - Shahaf Shabtay a tým SaSaZu

Kód: 8704954

Úplný název:

Osm chutí Asie - Shahaf Shabtay a tým SaSaZu (Shabtay Shahaf): SaSaZu Prague

Autor a popis:

Shabtay Shahaf, Smart Press, 180 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
324 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Shahaf Shabtay, šéfkuchař oblíbené pražské restaurace SaSaZu, strávil objevováním kouzla asijské kuchyně mnoho let. Nyní spojil síly s nakladatelstvím Smart Press, aby se v knize Osm chutí Asie podělil nejen o recepty a postupy, které si během svých studií a cest osvojil, ale zejména o příběhy plné vášně a dobrodružství, které se za nimi skrývají. Jídla, která vám spolu se svým týmem v této kuchařce představí, můžete znát z menu SaSaZu, ti zcestovalejší možná i ze zemí jejich původu - z jihovýchodní Asie, Vietnamu, Kambodže, Singapuru. A v těchto zemích se můžete ocitnout i vy, stačí nakoupit suroviny, obléknout si zástěru a trochu si při vaření hrát. Asijská kuchyně totiž není nic, čeho je třeba se bát, ba naopak! Nevyžaduje precizní vážení ingrediencí ani přesné postupy, vše si můžete upravit podle chuti a nápadu. Recepty jsou přizpůsobeny českým podmínkám a všechny používané suroviny jsou zde k dostání - v knize dokonce najdete i tipy a doporučení, kde si je objednat či kam se pro ně vypravit…
Kniha je členěna do osmi kapitol, z nichž každá je věnována jedné typické asijské surovině: kokosu, zázvoru a galangalu, citronu a citronové trávě, čaji, sezamu, rýži, banánu a chilli. Tyto ingredience jsou použity v receptech na saláty, polévky či hlavní jídla, ale můžete se těšit i na dezerty, nápoje i další návrhy na jejich využití (např. kokosový krém na ruce). Každý recept je navíc doplněn fotografií.
Kniha také přináší spoustu informací ze zákulisí výjimečné restaurace, vypravíte se s ní na výlet do Asie či do pražské vietnamské tržnice SAPA a seznámíte se i s těmi, kteří pomohli celý koncept SaSaZu vytvořit.
Kniha Osm chutí Asie je první kuchařkou nakladatelství Smart Press, kterou nenapsal český autor. Nicméně závazku vydávat české kuchařky se tím nijak nezpronevěřuje, protože Shahaf nejen svou knihu, ale i svou restauraci postavil na surovinách, které nakupuje v Čechách a od českých dodavatelů. Cílem jeho práce je umožnit vám zažít kousek Asie i doma v České republice. Vydejte se tedy spolu s ním a jeho knihou na cestu za taji asijské kuchyně i asijského životního stylu plného chutí, vůní a zážitků…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osm chutí Asie - Shahaf Shabtay a tým SaSaZu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osm chutí Asie - Shahaf Shabtay a tým SaSaZu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osm chutí Asie - Shahaf Shabtay a tým SaSaZu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osm chutí Asie - Shahaf Shabtay a tým SaSaZu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Osm chutí Asie - Shahaf Shabtay a tým SaSaZu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Osm chutí Asie - Shahaf Shabtay a tým SaSaZu