Osobnostní a sociální rozvoj aneb Strom, mozaika a vzducholoď

Kód: 2710342

Úplný název:

Osobnostní a sociální rozvoj aneb Strom, mozaika a vzducholoď (Soják Petr): aneb Strom, mozaika a vzducholoď

Autor a popis:

Soják Petr, Grada, 208 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pedagogové jako průvodci vzděláváním a výchovou toho musí hodně znát a umět, aby své znalosti a dovednosti mohli předávat dál. To je jejich posláním. Vždy je ale dobré si uvědomit, že na úplném začátku nestojí pedagog. Na počátku vždy stojí především člověk.

Aby se tato jedinečná osobnost mohl zcela věnovat ostatním, musí kromě nabytých znalostí poznat především sám sebe, a to jak ve vztahu k sobě, tak k druhým a následně i k profesi. A tak se stane, že i budoucí průvodce ostatních potřebuje na cestě k sobě samému zkušeného průvodce, který ho celou osobnostně-sociální přípravou provede, pomůže mu nahlédnout sama sebe a rozvinout schopnost sebereflexe.

Právě takovým průvodcem je i tato kniha. Tématem budoucího pedagoga již není pouze to, získat co nejvíce informací a zkušeností, aby co nejvíce mohl předat svým žákům, ale také naučit se pracovat sám se sebou, uplatňovat úspěšně péči o sebe a předcházet vyhoření, porozumět každému jedinci a zákonitostem vývoje vztahů ve skupině. Ve chvíli, kdy pochopí, že největším učitelem a průvodcem je především sám sobě, stává se nenahraditelným přínosem i svým žákům a studentům.

Přejeme proto všem pedagogům, stávajícím i budoucím, na jejich cestě za poznáním hodně štěstí, vlastního naladění, nalezení vnitřní motivace a pozornosti k sobě, k druhým, k profesi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osobnostní a sociální rozvoj aneb Strom, mozaika a vzducholoď do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osobnostní a sociální rozvoj aneb Strom, mozaika a vzducholoď.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osobnostní a sociální rozvoj aneb Strom, mozaika a vzducholoď (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osobnostní a sociální rozvoj aneb Strom, mozaika a vzducholoď bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Osobnostní a sociální rozvoj aneb Strom, mozaika a vzducholoď doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Osobnostní a sociální rozvoj aneb Strom, mozaika a vzducholoď