Osteoporóza a ostatní nejčastější metabolická onemocnění skeletu

Kód: 7262637

Úplný název:

Osteoporóza a ostatní nejčastější metabolická onemocnění skeletu (kol.):

Autor a popis:

Kol., Galén, 508 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
378 Kč (500 Kč)
  / ks  
koupit
 

Monografie poskytuje širší přehled o metabolických kostních chorobách s důrazem na osteoporózu, tedy o častých a závažných diagnózách současné klinické praxe. Kniha nabízí v širokém rozsahu a podrobně zpracovaný souhrn současných znalostí o těchto onemocněních a obsahuje vlastní zkušenosti a nová zjištění o patogenezi, diagnostice, prevenci a léčbě, přehledně konfrontované se světovými poznatky.

Autor je absolvent lékařské fakulty UK v Plzni. Patří k předním českým osteologům a je zakladatelem osteocentra, které poskytuje pacientům komplexní péči metabolických poruch kosti na špičkové úrovni. Václav Vyskočil je autorem řady odborných článků a publikací především v oblastech poruch pojiva, vrozené lomivosti kostí a poruch kostního metabolismu. Rovněž je členem prestižních mezinárodních odborných společností ASBMR (American Society for Bone and Mineral Research), ISCD (International Society for Clinical Densitometry), IBMS (International Society for Mineral Research) a členem výboru SMOS (Společnost pro metabolická onemocnění skeletu).

Problematika metabolických chorob skeletu je multidisciplinární, kniha je proto určena nejen specialistům v tomto oboru, ale také praktickým lékařům i dalším zdravotním pracovníkům, kteří se na diagnostice a léčbě pacienta významně podílejí a mohou vývoj onemocnění pozitivně ovlivnit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osteoporóza a ostatní nejčastější metabolická onemocnění skeletu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osteoporóza a ostatní nejčastější metabolická onemocnění skeletu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osteoporóza a ostatní nejčastější metabolická onemocnění skeletu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osteoporóza a ostatní nejčastější metabolická onemocnění skeletu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Osteoporóza a ostatní nejčastější metabolická onemocnění skeletu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Osteoporóza a ostatní nejčastější metabolická onemocnění skeletu