Audio CD: Ostrov Entry - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák)

Kód: 6948091

Úplný název:

Audio CD: Ostrov Entry - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) (May Peter):

Autor a popis:

May Peter, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
256 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Autor se vrací k atmosféře trilogie Lewis v příběhu o vraždě ve skotské komunitě na kanadském ostrově, jehož minulost souvisí s ostudnou kapitolou britské historie zvanou Vyklízení Vysočiny. Když detektiv Sime Mackenzie nastupuje na palubu letadla, ani se neohlédne. Cesta na ostrov Entry pro něj představuje šanci utéct hořké směsi osamělosti a lítosti nad svým dosavadním životem ve městě. Z montrealského letiště odjíždí jako součást osmičlenného vyšetřovacího týmu, směřujícího do zálivu Svatého Vavřince. Pouhé dva kilometry široký a tři kilometry dlouhý ostrov Entry je domovem asi sta obyvatel — a ten nejbohatší z nich byl právě nalezen zavražděný ve svém domě. Vyšetřování se zdá být pouhou formalitou. Důkazy nasvědčují vraždě ze žárlivosti, kterou má mít na svědomí pomstychtivá manželka. Ale vyšetřování Simovi zamotá hlavu poté, co se s hlavní podezřelou střetne tváří v tvář. Je si jistý, že ji zná — a to i přesto, že se nikdy nepotkali. Pronásledován tímto pocitem se potácí mezi nespavostí a podivnými sny o dávné minulosti na skotském ostrově vzdáleném tři tisíce mil. Sny, v nichž vdova hraje hlavní roli. Navzdory důkazům o její vině je přesvědčen, že vraždu nespáchala. Jeho posedlost ho dovede před rozhodnutí — zvítězí profesní povinnost, nebo vlastní svědomí?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Ostrov Entry - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Ostrov Entry - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Ostrov Entry - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Ostrov Entry - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Ostrov Entry - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Ostrov Entry - 2 CDmp3 (Čte Jiří Dvořák)