Ostrov kostlivců

Kód: 7341716

Úplný název:

Ostrov kostlivců (Horowitz Anthony):

Autor a popis:

Horowitz Anthony, BB ART, 248 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
140 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

Alex Rider, „nezletilý James Bond“, je pro britskou zpravodajskou službu MI-6 užitečný způsobem, jakým by dospělý člověk nikdy být nemohl. Nyní opět potřebují jeho pomoc.
Rutinní obhlídka wimbledonského tenisového turnaje však spustí děsivý řetěz událostí a Alex je nucen prchat před čínským zločineckým gangem. Protože se musí skrývat, MI-6 ho pošle na Cayo Esqueleto - Ostrov kostlivců -, což je ostrov nedaleko Kuby. Tam na něj čeká generál Alexej Sarov - šílený Rus, který má v plánu přepsat dějiny světa.
Alex čelí největšímu nebezpečí, jaké dosud zažil. Sám, vybaven jen hrstkou důmyslných technických pomůcek, musí nad Sarovem vyhrát chytrostí, protože s každou další vteřinou se přibližuje konec…
Román Anthonyho Horowitze Ostrov kostlivců, který je po románech Stormbreaker a Akademie Point Blanc třetím dílem série se stejným chlapeckým hrdinou, čerpá z tradice špionážních románů a thrillerů. Neubráníme se srovnání s Jamesem Bondem především proto, že hlavní hrdina stojí proti všem padouchům sám a bojuje s nimi za pomoci své kondice, chladné mysli a důmyslných „udělátek“.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ostrov kostlivců do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ostrov kostlivců.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ostrov kostlivců (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ostrov kostlivců bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ostrov kostlivců doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti