Omnibus Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti

Kód: 7461227

Úplný název:

Omnibus Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti (Reichs Kathy): V hlavní roli Temperance Brannanová

Autor a popis:

Reichs Kathy, BB/art, 752 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
111 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

V hlavní roli Temperance Brennanová
Tři poutavé příběhy od oblíbené autorky, která přivádí na scénu soudní antropoložku Temperance Brennanovou. Nejdříve přijíždí na místo leteckého neštěstí aby pomohla s identifikací ostatků. Dále se ocitá v nebezpečné pavučině mocenských, finančních a vědeckých zájmů v Guatemale. A nakonec stojí tváří v tvář ostatkům, jejichž rentgenové snímky a výsledky testů DNA jsou naprosto zarážející.

Osudová cesta
Osudovou cestou se pro 80 lidí stal let běžnou linkou - letadlo se z neznámých příčin zřítilo do lesů v Severní Karolíně. Nikdo nepřežil. Kdo byl důvodem takové tragedie - radikál ze Srí Lanky, manželka pojištěná na dva miliony, nebo snad důležitý svědek ve válce gangů? Vysoce vědecké vyšetřování je teprve na začátku. Na místo doráží i Temperance Brennanová, aby pomohla s identifikací ostatků. Jaké je ale její překvapení, když objeví nohu, která nepatří žádnému z pasažérů…

Vážná tajemství
Doktorka Temperance Brennanová a tým nadace forenzní antropologie přijíždí na místo, kde roku 1982 napadli guatemalskou vesnici Chupan Ya vojáci a znásilnili a pozabíjeli ženy a děti. V ruce nemají jediný záznam o celé události, tuší jen, že před dvaceti lety se tu stalo něco strašného. Vyšetřovatelé musejí čelit zákeřným útokům a doktorka Brennanová se znenadání ocitá v nebezpečné pavučině mocenských, finančních a vědeckých zájmů, které daleko přesahují guatemalské hranice.

Divoké kosti
V Severní Karolíně havaruje malé letadlo. Pilot i cestující zahynuli a jejich těla jsou spálená k nepoznání. Kdo nehodu zavinil? A co je ta záhadná černá hmota, jíž jsou těla pokryta? Největší hádankou se ovšem stávají kosti objevené na odlehlé farmě u města Charlotte. Vypadá to na ostatky nějakého zvířete, ale jakmile se kosti ocitnou v laboratoři, Temperance Brennanovou čeká velká překvapení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Omnibus Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Omnibus Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Omnibus Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Omnibus Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Omnibus Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Omnibus Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti