Osudová setkání - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Husová, Kasalická, Weissová, Jaho

Kód: 7268950

Úplný název:

Osudová setkání - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Husová, Kasalická, Weissová, Jaho (kol.):

Autor a popis:

Akcent, 200 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
162 Kč (235 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Dojemné povídky oblíbených autorů první poloviny minulého století nás tentokrát zavádějí do maloměstského prostředí, kde se prolínají příběhy splněných i nesplněných snů, komplikovaných rodinných vztahů i nevěry, ale všechny vyprávějí o lásce. O lásce, která přináší velké štěstí, ale často také zraňuje a bolí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osudová setkání - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Husová, Kasalická, Weissová, Jaho do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osudová setkání - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Husová, Kasalická, Weissová, Jaho.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osudová setkání - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Husová, Kasalická, Weissová, Jaho (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osudová setkání - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Husová, Kasalická, Weissová, Jaho bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Osudová setkání - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Husová, Kasalická, Weissová, Jaho doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová klasická literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová klasická literatura / Osudová setkání - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Husová, Kasalická, Weissová, Jaho