Osudová třináctka – Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století

Kód: 7243578

Úplný název:

Osudová třináctka – Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století (Pacner Karel):

Autor a popis:

Pacner Karel, Brána, 288 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
35 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

Úspěšný a z televizní obrazovky známý autor četných publikací, v nichž se věnoval zejména vědeckotechnickému pokroku, kosmonautice a dalším oborům lidské činnosti, se ve své knize zabývá velmi zajímavou otázkou - jak prozíraví i méně prozíraví státníci, diktátoři a zločinci ovlivňují a vlastně vytvářejí dějiny. Do své knihy zařadil třináct osobností, které pozitivně i negativně formovaly šílené 20. století. Zblízka představuje Lenina, Stalina, Wilsona, Hitlera, Churchilla, Mao Ce-tunga, Chruščova, Gándhího, Kennedyho, Teng Siao-pinga, Jana Pavla II., Reagana a Gorbačova, popisuje jejich nejbližší spolupracovníky a také dobu, na kterou měli vliv a která zároveň ovlivnila i je.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Osudová třináctka – Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Osudová třináctka – Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Osudová třináctka – Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Osudová třináctka – Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Osudová třináctka – Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Osudová třináctka – Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století